Sarcina

Tulburari de somn

Postata de MembruMobileApp310186 cu 7 ani in urma.

am facut sex a doua zi si seara mia veni meatruatie da un pic da nu mo tinut nuna dupa amiaza.iar dupa aia la o cateva zile imi tot vine cand merg la baie sangerari. Am niste dureri de spate si de cap .sar putea sa fiu insarcinata? Ce sa intampla?

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 7 ani

Buna ziua, MembruMobileApp310186! Cu siguranta, doar medicul ginecolog iti poate spune ce se intampla. Nu mai amana, fa-ti programare!
Sanatate si toate cele bune!