ce sa fac

Tulburari de somn

Postata de mary m cu 12 ani in urma.

Buna ziua .Sotul meu nu poate dormi noaptea,consulta un medic psiholog dar parca nu il prea ajuta nu stiu ce sa fac cum sa il ajut .am facut tot ce am putut va rog dati-mi un sfat..

Raspunsuri (1)

alexandramirea

acum 12 ani

Buna! Pana acum ceva vreme , aveam aceeasi problema , cu somnul! Mi-a recomandat cineva un produs cu Omega 3 , acesta se numeste Kyani Sunset , este vorba despre 3 gelule care se inghit seara inainte de culcare cu aprox 30 de minute . Am comandat imediat produsul , iar efectul s-a vazut inca din prima seara de utilizare! In acea noapte am dormit cum nu mai dormisem de mult , m-am trezit odihnita si nu mai simteam deloc oboseala acumulata! Merita incercat! Pentru mai multe detalii puteti suna la acest numar :0766 281 395 , veti intra in legatura cu un domn care se ocupa exclusiv de aceste produse! Sper ca v-am fost de folos.