ce sa fac sa dorm

Tulburari de somn

Postata de cu 10 ani in urma.

Buna ziua va rog frumos sa imi recomandati ceva pentru somn nu pot deloc sa dorm noaptea decat 1-2 ore.Inainte nu era asa;cafea,energizante nu beau,de fumat nu.Insa cand am avut bacu am luat memo plus si am baut cate 2 cani mari de cafea pe zi pentru ca imi era somn la 10 si ma trezeam devreme sa mai invat(timp de o luna am facut asa),dar de cand am terminat cu bacu nu mai beau cafea si vreau sa dorm dar nu pot ce sa fac?Nu mai pot m-am saturat.

Raspunsuri (4)

DANA ANA

acum 10 ani

http://***.ro/articol/Produse/Tincturi/Tinctura_Somn_-__usor-663.html

KIRA

acum 10 ani

O p**a inp***ae tratamentu la ori ce

Niky

acum 10 ani

incearca STILNOX jumatate de pastila seara e foarte bun si nu da dependenta.Si eu folosesc si e ok ,sau incearca ZOLPIDEM Atb 10mg tot jumatate de pastila e super ,iti da un somn linistit si odihnitor

acum 10 ani

multumesc mult