bunaaa

Tulburari de somn

Postata de cristinaaaaa cu 13 ani in urma.

ajutati-ma va rog am nopti intregi in care simt ca nu ma odihnesc deloc ma trezesc din 5 in 5 min.ce sa fac?

Raspunsuri (3)

Psih. Nicolae Nedea

acum 13 ani

Daca nu puteti dormi este probabil ceva care va ingrijoreaza sau va nemultumeste in mod constant.
Incercati sa gasiti si sa eliminati aceste probleme, ori cel putin sa nu va mai ganditi la ele in timpul noptii.
Succes!

Alexandra

acum 13 ani

Sigur ai un factor de stres chiar daca aparent nu pare a fi asa,tocmai de aceea cauta-l,elimina-lpe cat posibilsi va fi mult mai bine.Ia de farmaciile cu produse naturiste PASIFLORA,e chiareficienta,nu da dependenta si nu te trezesti dimineata buimac de tot!

cristinaaaaa

acum 13 ani

Va multumesc mult,cu siguranta stresul e de vina