as vrea sa pot dormi

Tulburari de somn

Postata de elen@ cu 14 ani in urma.

am 17 ani si nu pot sa dorm singura mie frica ,ma trezesc noasptea ,cosmaruri.oare de ce?mai sunt si alti la varsta mea in situatia asta?ce pot sa fac

Raspunsuri (5)

Ana

acum 14 ani

am aceisi problema, din intamplare aceiasi varsta ca tine, sfaturi.. nu am sa iti dau dar daca afli ceva tine`ma informata te rog

dan

acum 14 ani

nu va (mai) uitati la filme de groaza. mi se intampla sa ma trezesc noaptea si sa am cosmaruri vreo saptamana dupa ce vad un astfel de film.

Bianca

acum 14 ani

mie nu mie frica si am mai putini ani

andreea

acum 14 ani

sa mergi la un psiholog, sau psihiatru mai curand ;) e anormal ca la 17 ani sa nu poti sa dormi singura, eu una dorm singura in camera de la 3 ani si de la 15 ani m-am mutat singura in casa...

elen@

acum 14 ani

eu am dormit cu sora mea in camera si acuma ea sa casatorit si mie f urat sa stau singura in camera .....chiar mias dori sa merg la un psiholog ...mersi andreea de sfat