As dormi non-stop

Tulburari de somn

Postata de Iuliduli cu 9 ani in urma.

In copilarie, parintii mei nu ma lasau sa dorm, iar acum la 38 d eani, am un program la firma o saptamana dimineata una dupa-amiaza si nu pot sa ma odihnesc cum trebuie. Trag de mine sa fac ceva sport, trag de mine sa fac una-alta in casa. Nu sunt maritata si nu am pe nimeni. La un moment dat m-am gandit la moarte. Rog ajutor.

Raspunsuri (2)

Diaana

acum 9 ani

Am avut fix aceeasi problema in copilarie, cu tatal meu care ne trezea la 7.30 in fiecare zi, chiar si in week-end. Incearca Melatonina, pe mine m-a ajutat enorm, si mai ales nu creeaza dependenta. eu am luat de la firma Haya Labs(le-am comandat de pe net).

Iuliduli

acum 9 ani

Multumesc Diaana... voi incerca. Eu am intrat in viata de adult deja obosita.