am tensiunea foarte mica 8 cu 4sau cu 3 glicemia 140 pe nemancate ?

Tulburari de somn Somnolenta

Postata de MembruMobileApp1477136569 cu 7 ani in urma.

am 19 ani ,sunt student,nu iau medicamente,is obosit dar nu sa dorm,imi iau tensiune acasa si mai creste dupa o cafea .Incerc sa nu stau nemancat,. Dimineata nu mananc,cateodata si glicemia ii mica adica 60 si is ametit ,nu pot sa imi reglez nici cum nici tensiunea nici glicemia. Ce pot face?

Raspunsuri (1)

Ursu toader

acum un an

Bună ziua am o problema cu somnul parca sant setat sa ma trzec din doua an doua ore ma trezesc din vis iau ceva pentru nervi anaine functiona acum merge daca ieau o doreta dorm bine multumesc ?