Elena ?

Tulburari de procesare auditiva

Postata de Elena cu un an in urma.

Bună ziua soțul ma lovit cu o palma peste ureche ,și ma doare și când suflu nasul iasă din ureche un aer cald și mi se infunda cum as avea ceva în ureche ce poate fi îmi da și drumul am pus niște picături.

Raspunsuri (1)

a

acum un an

Buna ziua,

Examinarea urechii de catre un medic specialist ORL va poate oferi un diagnostic corect si precis.

Puteti gasi o lista de medici la care va puteti programa aici: https://www.clickmed.ro/medic/orl