se mai pot remedia aceste tulburari,de limbaj?

Tulburari de limbaj

Postata de myu75 cu 14 ani in urma.

an timp daca se merge des cu copilul la logoped se pot remedia aceste tulburari de limbaj..?

Raspunsuri (4)

IonVasile

acum 14 ani

La ce va referiti? Ce varsta are copilul?

claudia23141629

acum 14 ani

9ani

Psiholog Doina Mafteiu

acum 13 ani

Buna ziua
Ce intelegeti dumneavoastra prin tulburari de limbaj? Pentru un prognostic, este nevoie de o evaluare.
Daca doriti, va stau la dispozitie.

myu75

acum 13 ani

copilul are 8 ani si mergem la logoped an fiecare saptamana..,,dar cred ca logopedul vrea sa scape de noi..cat poate tine acest tratament..???