Intarzierea vorbire?

Tulburari de limbaj

Postata de Andreea Chis cu un an in urma.

Bună seara, ma puteți ajuta și pe mine cu un răspuns. Am un băiețel de 2 ani și 2 luni nu vorbește mai nimic îl auzi asa din când în când zicând mami și tati și e foarte agitat plânge arunca cu lucruri după noi nu ii convine nimic.

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum un an

Buna ziua, gestionati aspectele care depind de dvs: copilul are copii in preajma, are cu cine sa se joace si sa comunice? Cat timp petrece in fata ecranelor? I se citeste?
Daca totul este in ordine, adresati va unui logoped!