De ce nu vorbește copilul și ce trebuie sa fac?

Tulburari de limbaj

Postata de Utilizator11630287764 cu 2 ani in urma.

Copilul meu are 1 an și 10 luni și nu vorbește ce îmi puteți recomanda...am fost la câțiva pediatri și răspunsul lor a fost va începe sa vorbească... ce specialist ar trebui sa vad??mulțumesc!

Raspunsuri (1)

Utilizator11638889376

acum 2 ani

Bună ziua am și eu un băiețel de 2 ani și 6 luni si nu prea vorbeste spune mama tata papa bobo si nu știu dacă are probleme ceva nu vrea sa facă nici la otita va rog dați-mi un sfat mulțumesc