ce sa fac?

Tulburari de limbaj

Postata de MembruMobileApp1517964223 cu 6 ani in urma.

buna seara am un baietel in varsta de 2 anisori,nu umbla nu vorbeste,isi musca mana dreapta,nu mananca foarte bine,cateodata se fixeaza pe ceva si sta acolo fix vreo 30 de secunde,chiar daca eu il strig,sa nascut cu calcifiere pe creier si handicap locomotor! dar vreau sa stiu cum va fi baietelul meu?peste 2 ani 4 6 anii?umbu la medici si nimik

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/cand-mergem-cu-copilul-la-logopedi_16693

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Buna ziua. Trebuie sa incepeti kinetoterapie! Cautati un specialist bun, adresati-va unei fundatii, cautati asociatii de parinti unde sa va inscrieti - de exempu, este asociatia COPAC, condusa de domnul Radu Ganescu. Din punct de vedere logopedic, contactati-ma si va ajut cat pot, fara sa imi platiti.
Sanatate!