Ce părere aveți de aceste rezultate?

Tulburari de coagulare

Postata de Andreea cu un an in urma.

Băiețelului meu de 4 ani îi apare de foarte mult timp vânătăi pe corp.Mi s-a dat sa fac Sideremie, feritina și Coagularea Hemostaza Mi-a venit următoarele rezultate: Sideremie 16,76(referință 65-175) Timp Quick PT 12,700 s( referință 9,1- 12,1s)O sa ajung la doctor peste câteva zile

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/interpretor-analize