Tulburari de atentie si de memorie?

Tulburari de atentie

Postata de Utilizator11525780228 cu 5 ani in urma.

Buna ziua, am 18 ani si am o capacitate de concentrare mica, iar memoria e aproape inexistenta. Presupun ca as putea fi diagnosticat cu ADD sau ceva asemanator. As vrea sa imi spuneti unde pot sa merg ca sa fiu consultat de un specialist (sunt din Sibiu) si care ar pputea fi costurile. Mulțumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boala-Alzheimer-si-alte-boli-degenerative/memoria-si-tulburarile-de-memorie_7634