vomitatul

Tulburari de alimentatie

Postata de maria2228 cu 11 ani in urma.

buna baiatil meu are 6ani si de cand sa nascut sufera de voimitat din 2 ,3 luni vomita am mers la doctor ia facut analize nu se stie dein ce cauza vomita ia dat anti vomat pastile si cand vomita al tine o saptamana nu manaca si bea numai lichide dar vomitatul e din 10 in 10 minute puteti sa imi spuneti care ar fi cauza multumesc

Raspunsuri (6)

buna ziua

acum 11 ani

Cauza nu o va cunoaste nimeni in mod sigur. Insa in medicina homeopata exista remedii care vindeca astfel de afectiuni, indiferent ce cauza. Mergeti la un medic homeopat bun sau scrieti-mi un email la ***@yahoo.com

Alina Daniela3

acum 11 ani

Poate are ceva la creier, Doamne fereste!

maria2228

acum 11 ani

alina eu nu stiu daca esti doctor dar te rog nu mai spune asa ceva ca ma bagi pe mine in boala multumesc

Adrienne

acum 11 ani

Analize din scaun,pentru eventuali viermi intestinali, s-au facut? Este o ipoteza.

Alina Daniela3

acum 11 ani

Maria, nu sunt doctor. Ceea ce ti-am scris a fost o ipoteza dar nu inseamna ca este asa. Nu este o jignire, Doamne fereste. Iti spu asta nu ca sa ma aflu in treaba si ma "leg" de experienta proprie. Pe aici nu vei gasi decat ipoteze pt ca asta ai cerut si nu intotdeauna vei auzi/citi ceea ce-ti place. Du-l la un medic "adevarat" si poate veti gasi solutia. Mult succes!

maria2228

acum 11 ani

buna am fost la medic si iau facut analizele dar nu iau gasit nimica nu au nici un raspuns pt mine e tot asa sai dau anti vomitat pastile eu una cred ca un virus e an el si nu lau gasit