sunt bune pastilele de slabit?

Tulburari de alimentatie

Postata de deea_andu cu 13 ani in urma.

am 21 de ani.am 1 69cm si 70 de kg.as vrea sa stiu dak sunt bune si as putea sa iau pastila din otet ptr slabit.

Raspunsuri (4)

floryny

acum 13 ani

Greutatea ar fi trebuit sa fie la 1,68 de 54,4 - 61,2, dar prin sport o poti castiga. Nu e bine sa iei nici un fel de pastile sau sa faci infometare. Succes

deea_andu

acum 13 ani

multumesc mult de sfat!

raluca

acum 13 ani

Daca vrei sa slabesti ar fi bine sa faci sport si nu mai manca dupa ora 18.00.

simona

acum 13 ani

ce pastile sa iau sa-mi taie pofta de mancare?