slabire necumoscuta

Tulburari de alimentatie

Postata de membru248845 cu 10 ani in urma.

buna...am 17 ani, in ultimele 2 luni am slabit enorm de mult. de mancat poti sa zic dar nu prea bine si chiar foooarte rar uneori si mentionez ca fumez. tot cam de aproape 2 luni de ficare data cand mananc ma unflu la abdomen ma doare si am dureri si in pieptu stomacului. va rog ajutatima... ce poate fi?

Raspunsuri (1)

monicuta68

acum 10 ani

Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da e sa te duci la medic,pt ca,cauzele pot fi multe nu e de gluma cu asta. Eu fumez de la 16 ani si nu slabesc sub nici o forma tigarea nu este pt slabit ba din contra iti poate afecta tot. tutunul nu e bun si o spune o fumatoare constienta ca nu e bun tutunul dar continua sa fumeze. Mergi la medic si fa toate analizele esti tanar(a). succes si asteptam raspunsul tau.