Nu ma ingras

Tulburari de alimentatie

Postata de sourise cu 12 ani in urma.

Urmez un tratament cu antibiotice si trebuie sa ma ingrs dar din pacate nu prea reusesc.Nu stiu ce as mai putea face.Medicul care ma trateaza mi-a prescris vitamax dar fara niciun rezultat. Mentionez ca am 42 de ani inaltimea 1,72 si doar 52 de kg.Va rog ajutati-ma cu un sfat pertinent.ast raspuns.Alexandru

Raspunsuri (2)

colnago

acum 12 ani

Bautura bioactiva Tahitian Noni ajuta - printre altele - in absorbtia mai buna a alimentelor, deci poate sa contribuie in ingrasare, nu exagerata, desigur.

Kinetoterapiebv

acum 12 ani

dar v-a recomandat cineva sa va ingrasati,sau vreti dvs sa va ingrasati?sunteti sanatoasa din alte puncte de vedere?