nedumerire

Tulburari de alimentatie

Postata de lily2 cu 11 ani in urma.

bune ziua,pe acest site vad mereu diverse produse care promit slabirea,care spun " specialisti...bla,bla",ce acoperire au aceste produse in realitate?suntem cobai?sau medici de pe acest site chiar gireaza aceste produse ca bune si folositoare ?

Raspunsuri (1)

Bildes Oana

acum 10 ani

Sunt diabetica si am avut 140 kg. Am incercat tot felul de tratamente naturiste dar nu prea aveau efect, din cauza faptului ca nu tineam un regim adecvat problemei mele de sanatate. P e internet am gasit un produs SLIM FIT. Cu el mi-am reglat si nivelul glicemiei si am slabit 35 kg in 4 luni de zile. Mi-a creeat si o energie extraordinara. Doctorul mi-a recomandat si mult sport ca ma ajuta si in diabet. Sper pana la sfarsitul anului sa ajung la 70 kg.