inexplicabil

Tulburari de alimentatie

Postata de dulceamalia cu 11 ani in urma.

de ce dupa fiecare masa simt nevoia sa dorm si cand ma trezesc vomit ??

Raspunsuri (3)

Sigada

acum 11 ani

Adresati-va medicului de familie pentru evaluarea starii dvs. In urma evaluarii, daca este necesar veti primi recomandari pentru analize sau consult de specialitate.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este indicat sa efectuati un consult de medicina interna ( sau gastroenterologie) pentru investigatii si recomandari adecvate ( efectuarea unui buletin de analize, a ecografiei abdominale si, dupa caz, a endoscopiei digestive superioare). Poate fi vorba de o afectare biliara , gastro-duodenala, etc

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna,
Incearca Homeopatia, care are rezultate bune, in probleme de sanatate. Spun din experienta avuta in familia mea, cu rezultate bune, aplicand Homeopatia, la multe probleme. Foarte important este sa gasesti un homeopat bun, deoarece homeopatia are rezultate, dar aplicata cum trebuie.
Iti doresc sa iti ajute Dumnezeu sa gasesti un homeopat bun, asa cum am gasit noi!