Greata dupa fiecare masa

Tulburari de alimentatie

Postata de CriisCristina21 cu 9 ani in urma.

Am slabit foarte mult in doar 2-3 saptamani si nu mi se pare ok, nu mi-am dorit sa slabesc in nici o clipa...de la 55 de kg. am ajuns la 49 de kg... de fiecare data cand mananc, mi se face greata dupa, nu ma mai atrage nici un fel de mancare...mi-a venit ciclul regulat, mi-am facut analize si mi-a iesit ca nu am suficient de mult fier dar problema asta o am de cand m-am nascut...si mi-a iesit o usoara anemie...ce ar putea fi ?

Raspunsuri (2)

Dr. Constantin Rusu

acum 9 ani

Aveti dreptate sa fiti ingrijorata. In locul dvs as continua investigatiile cu un examen ginecologic si o endoscopie digestiva superioara. De asemenea, as adauga la analize si TSH.

Cristina

acum 9 ani

Multumesc frumos !