Dificultati la inghitire

Tulburari de alimentatie

Postata de MembruMobileApp1497071002 cu 6 ani in urma.

Buna! De vreo 2 luni de zile nu mai pot sa mananc aproape nimic,am slabit vreo 8 kg...am impresia ca mancarea coboara pe gat cu o dificultate foarte mare..si in timpul coborarii ma zgarie foarte tare si ramane blocata cateva ore...simt in gat o iritatie,parca as avea un ciob care ma tot taie acolo,nu mai stiu ce sa fac si unde sa merg..

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Durerea-si-inflamatia-gatului/durerea-in-gat_9310