de ce?

Tulburari de alimentatie

Postata de Liliana Maria125541 cu 13 ani in urma.

ma doare in partea dreapta o durere apasatoare care ma face sa respir greu ,anormal!

Raspunsuri (1)

Dr. Georgescu Cristian

acum 13 ani

buna seara,

ati putea va rog, sa dati mai multe detalii despre aceasta durere? adica, in dreapta unde anume? la nivelul abdomenului, toracelui? de cand a aparut aceasta durere? puteti sa o legati de vreun eveniment anume, sau a aparut din senin? va doare tot timpul sau numai in anumite momente ale zilei, sau in functie de vreo miscare sau de pozitie...?

va urez o seara buna