Cum sa ma ingras ?

Tulburari de alimentatie

Postata de Utilizator11553119006 cu 5 ani in urma.

BUNA!
Am 21 si nu pot spune ca am fost vro data grasă dar parca nici o data ca acum am 1.57 si in jur de 40 de kg am nascut acum 9 luni in timpul sarcini am luat in jur de 12 kg copilul avad la nastere 3.160 la in mai putin de o luna am dat jos aproape tot surplusul iar incet in incet slabesc din ce in ce mai mult am ajuns osul si pielea
Nu mai adaptez de la 3 luni am un bebelusi care a dormit mereu noaptea deci pot sa spun ca ma odihnesc noapte doar ca nu am pofta de mancare si din cateva guri ma satur
Am vb cu un doctor si a zis sa imi iau perfuzi cu ringer cred si cu vitamina c si o sa mananc si pietre

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diete-de-ingrasare/cum-puteti-lua-in-greutatei_9177