ce sa fac?

Tulburari de alimentatie

Postata de kleale cu 13 ani in urma.

Am slabit mult intr-o perioada scurta asa ca cineva mi-a sugerat sa imi fac niste analize la glanda tiroida.mi-am facut o ecografie la glanda si concluzia a fost tiroida discret micronodulara.sa imi mai fac alte analize ? e musai? multumesc.

Raspunsuri (2)

anutzamihaescu

acum 13 ani

Buna parerea mea este sa mai faci cateva analize ptr a vedea mai bine despre ce este vorba Sanatate multa!!!

kleale

acum 13 ani

buna anutza.multumesc ,la fel si tie! multa sanatate1