Bebe 2 luni alimentație ?

Tulburari de alimentatie

Postata de Utilizator11612916085 cu 3 ani in urma.

Buna ! Am un bebe 2 luni papa cand vrea si cat vrea la o masa mai mult de 30 40 ml nu papa la 30 min o ora iar mai papa inca 20 30, nici cu somnul nu stam bine ne trezim la fiecare ora pt a manca cate putin este si plangacios putin daca il iau in brate trece plânsul 😊... papam milupa milumil 1 , oare ce sa fie de vina ? Cat trebui sa pape un bebe de 2 luni ? Un sfat va rog

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul pediatru. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/cresterea-si-dezvoltarea-in-perioada-1-12-luni_235