BBulimia ajutor?

Tulburari de alimentatie

Postata de MembruMobileApp1518624378 cu 6 ani in urma.

Buna ziua rog si eu din suflet si apelez la ajutor. Sufar de bulemie de 10 ani am ajuns in momentul ca pling vreau sa ma opresc si nu pot . Am fata umflata obrajii cojiti si okii rosii ajutatima

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bulimie-si-anorexie--tulburari-de-alimentatie/anorexia-bulimia-si-obezitatea-tulburari-de-alimentatie-si-greutate_4

MembruMobileApp1518624378

acum 6 ani

Bu vreau sa merg la psiholog

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Buna seara! Cautati un psiholog specializat in psihoterapie cognitiv comportamentala, in orasul in care locuiti sau in alt oras - caz in care veti lucra pe skype sau altceva. Nu cautati locurile care ofera gratuitati, fiindca acolo, de obicei, serviciile sunt mai slabe. Daca doriti, ma puteti contacta si la adresa de mail stef.budacu@ adresa_web_filtrata
Toate cele bune!