Anorexie?

Tulburari de alimentatie

Postata de ana86128770 cu 15 ani in urma.

Buna tuturor! Am si eu o problema: am 15 ani si de cateva saptamani nu mai am pofta de mancare absolut deloc.Ma simt tot timpul obosita,stresata,ma doare stomacul frecvent si in fiecare dimineata imi vine sa vomit.Mi-am facut ieri niste analize si abia luni primesc rezultatele.Pana atunci as vrea sa stiu daca ma puteti ajuta cu ceva...Sa ma simt cat de cat mai bine si sa pot merge la scoala...Multumesc frumos si o zi buna in continuare!

Raspunsuri (2)

ana86128770

acum 15 ani

Buna tuturor! Am si eu o problema: am 15 ani si de cateva saptamani nu mai am pofta de mancare absolut deloc.Ma simt tot timpul obosita,stresata,ma doare stomacul frecvent si in fiecare dimineata imi vine sa vomit.Mi-am facut ieri niste analize si abia luni primesc rezultatele.Pana atunci as vrea sa stiu daca ma puteti ajuta cu ceva...Sa ma simt cat de cat mai bine si sa pot merge la scoala...Multumesc frumos si o zi buna in continuare!

mamasita

acum 13 ani

POATE AI GASTRITA,TI-AI FACUT UN CONTROL LA GASTROENTEROLOG?