analize

Tulburari de alimentatie

Postata de dulceamalia cu 11 ani in urma.

am facut un set normal de analize la sange si urina......iar de acolo rezulta ca sunt sanatos doar ca nu sunt ..tocmai de aceea vas ruga daca mi-ati putea sugera un spital un doctor ...multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Sa inteleg ca ati facut un set de analize recomandate de catre medicul de familie, nu intr-un spital...
Va recomand sa va adresati unui medic internist care sa poata efectua o ecografie abdominala, poate o endoscopie digestive superioara, etc. Analizele uzuale de laborator pot fi normale in cadrul unor afectiuni digestive ( de ex gastr-duodenita).