Problema somn?

Tulburari comportamentale de somn - REM

Postata de Utilizator11571115732 cu 4 ani in urma.

Buna ziua am o probleme foarte mare in legătură cu somnul.Fac foarte urat ncand dorm adică gem,bat din mâini și picioare.Ce este deoarece este foarte deranjant pentru colegul de camera cu care dorm deoarece eu lucrez in Cehia!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/tulburarile-de-somn