Este tulburare bipolara?

Tulburare bipolara

Postata de Utilizator11559927872 cu 4 ani in urma.

Buna seara,simt ca imi pierd mintile, am niste episoade ft deranjante ce dureaza de 4 luni iar in ultimele 2 s au intensificat. Astăzi sunt lucida , cu capul pe umeri , concentrata si productiva, stiu sa fac o gluma sa port o conversatie-o persoana normala,
iar maine am capul gol nu ma pot concentra parca as fi drogata merg pe strada cu frica ca un robot imi analizez fiecare miscare ma gandesc cum sa dau din mainj.am impresia ca vecinii ma barfesc.ar putea fi vorba despre tulburare bipolara?va multumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Schizofrenia-si-alte-tulburari-psihice/tulburarea-bipolara-cum-recunosti-aceasta-afectiunei_15868