am 52 de ani 65 de kg 165 m si trigliceridele 1600 ce tratament sa iau si ce regim sa tin ?

Trigliceride Colesterol

Postata de MembruMobileApp1509810986 cu 6 ani in urma.

Am tratament;Lipantil-145 mg una seara Rosuvastatina-10 mg una seara Omacor-1000 mg si Emanera -40 mg una dimineata tinp de 3 luni Tigari NU Cafea NU Dulce Ocazional Alcool vin alb Ocazional Carne Grasa NU Efort fizic DA

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata
(//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.