Ce se întâmplă cu mine de am. Sintomele astea?

Tremur cardiac

Postata de Utilizator11583124359 cu 4 ani in urma.

Azi de dimineață mam trezit cu gura uscata mi-era sete. Am. Băut apa după care ma luat un tremurat de la picioare și apoi mâini tot corpul...... Cu 3 zile în urma tremurat tenta de creștere a bătăi inimi parca rămâneam fără aire vreo trei secunde.... Ce as putea sa am. Am. Fost la inima nu am. Nimic... Analize făcute nimic.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-cavitatii-bucale/gura-uscata-noapteai-care-ar-putea-fi-cauzelei_18204