care cauzele tremorului cardiac brusc, insotit de cresterea tensiunii arteriale, in general noaptea?

Tremur cardiac Aritmie

Postata de Utilizator21596706015 cu 3 ani in urma.

simtomele apar in jurul orei 2,3 dimineata , in stare de repaos

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hipertensiunea-arteriala--HTA-/remedii-naturale-pentru-scaderea-rapida-a-hipertensiunii-arteriale_11623