TRAUMATISM CRANIOCEREBRAL

Traumatism craniocerebral

Postata de membru235220 cu 11 ani in urma.

CARE SINT SIMPTOMELE,CUM SE MANIFESTA UN OM CE ARE ANGIOME VENOASE LA NIVELUL CREIERULUI SI CE SE INTIMPLA DACA NU ESTE TRATAT IMEDIAT?
TRAUMATISM CRANIOCEREBRAL

Raspunsuri (1)

Doina

acum 11 ani

Buna ma numesc Doina aseara mam lovit la cap peste o jumate de ora am vomitat si am observat ca partea unde mam lovit este umflata astazi am avut probleme cu vederea vedeam ca prin ceata.Vreau sa plec la medic dar azi e simbata si nu ma vor ajuta cu multe asa ca voi fi nevoita sa ma duc luni.Spunetimi va rog situatia se poate inrautati.