lipsa substanta occipitala osoasa, colectie epidurala occipitala comunicanta prin bresa osoasa cu o?

Traumatism craniocerebral

Postata de Utilizator21530909459 cu 5 ani in urma.

cu o colectie epicraniana posibil hematica si sau leziuni cronice punctiforme cerebrale supratentoriale. acesta e rezultatul RMN , va rog detalii pe intelesul nostru

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.