Dureri de cap

Traumatism craniocerebral

Postata de ellena85 cu 10 ani in urma.

Buna ziua. de cativa ani am dureri de cap undeva cervical partea dreapta cu ameteli vedere in ceata, instabilitate si alte senzatii. am fost la nenumarati medici si inca nu stiu ce am iar durerile persista.am ceva tratament cu carbamazepina si flamexin dar durerile dispar oar cand dorm de la pastile. daca poate cineva sa imi spuna parerea mi-ar prinde bine. multumesc mult

Raspunsuri (3)

manuela53

acum 10 ani

Exact asa am eu de la hipertiroidie . Incep deoadata sa vad in ceata , flash-uri , dupa vreo 10 , 15 minute se stabilizeaza vederea si incep durerile crunte de cap care dureaza si cate 2 , 3 zile . Te rog sa lasi un raspuns daca e asa si la tine . Sanatate

ellena85

acum 10 ani

La mine nu se stabilizeaza vederea dupa 10-15 min, poate dura si ore in care vad in ceata, iar durerea de cap e localizata intr-un singur loc...in plus am probleme si cu auzul...multumesc ptr idee dar nu e de la glanda tiroida...ce sa zic...in plus durerile de cap sunt acum aproape zilnice adica poate doar o zi pe saptamana nu ma doare...iti doresc multa sanatate...

ellena85

acum 10 ani

La mine nu se stabilizeaza vederea dupa 10-15 min, poate dura si ore in care vad in ceata, iar durerea de cap e localizata intr-un singur loc...in plus am probleme si cu auzul...multumesc ptr idee dar nu e de la glanda tiroida...ce sa zic...in plus durerile de cap sunt acum aproape zilnice adica poate doar o zi pe saptamana nu ma doare...iti doresc multa sanatate...