ATROFIE TOTALA

Traumatism craniocerebral

Postata de membru249094 cu 10 ani in urma.

Acum 15ani am avut un accident am stat o luna in coma iar cnd mi.am revenit diagnosticul a fost traumatism craniocerebral si atrofie totala la ochiul drept.. nu vad cu ochiul drept si este si vizibil imi poate spune cnv daca se poate face ceva?va rog

Raspunsuri (1)

buna

acum 10 ani

scrie-mi un email pe yahoo la za_ne_bu_ne (insa elimina linutele din nume).