Am chisturi dureroase in ambele testicule, ce sa fac?

Tratamente cancer

Postata de User cu 10 ani in urma.

Va rog, sa ma ajutati , am chisturi dureroase in ambele testicule, durerea difuzeaza in abdomen si spate.

Raspunsuri (1)

Dr. Ramona Ionescu

acum 10 ani

Va recomand sa efectuati urgent un consult la un medic urolog.De asemenea, va recomand sa efectuati urmatoarele investigatii: alfa-fetoproteina, beta HCG, LDH, RMN abdomen + pelvis. Puteti sa efectuati consultul si investigatiile si in cadrul clinicii noastre.