AJUTOR MEDICAL

Tratamente cancer

Postata de MoiseCayac cu 9 ani in urma.

Sunt din Calarasi , am 59 de ani sufar de SARCOM TENDOANE GIGANT PICIOR DREPT OPERAT RADICAL , in luna decembrie 2013 . AMPUTATIE 1/3 SUP. GAMBA DR. TUMORA RENALA STG, METASTAZE OSTEOLITICE , MULTIPLE VERTEBRALE COSTALE , BAZIN METASTAZE , METASTAZE HEPATICE MULTIPLE , METASTAZE MULTIPLE ABDOMINALE , AM PROBLEME CU INIMA SI NU MI S-AU FACUT CITOSTATICE . MA ZBAT DE 7 LUNI INTRE VIATA SI MOARTE . VA ROG AJUTATI-MA CU UN CONSULT SI CU TRATAMENT DIN PARTEA UNUI MEDIC SPECIALIST . VA MULTUMESC ! http://i.imgur.com/AeQswDk.png

Raspunsuri (1)

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Buna ziua!

Am citit problema dvs, dar pentru un ajutor concret trebuie sa stiu mai multe lucruri.
Daca aveti posibilitatea sa-mi trimiteti digital, copiiele de examenele medicale, asa cred ca pot sa va ajut cu un tratament.

Asa cred (pana cand nu am vazut nici un examen medical) ca putem vorbi in cazul dvs. despre Tumori maligne cu localizari multiple independente - Sarcom Tendoane Gigant - Tumoara Renala.

Adresa email: [email protected]