traspiratia an exsces

Transpiratia

Postata de ciocoiu1 cu 13 ani in urma.

de vreo 3 luni am tensiune scazuta undeva la 10 cu 6 si transpir si stand pe loc ,folosec deodorante calitative ,dar fara rezultat .ce ar putea stopa transpiratia sub brat excesiva ...

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Foloseste bicarbonat de sodiu, aplicat dupa spalare. Peste bicarbonat, da cu deodorant. Oricum, presupun ca nu folosesti (doar) deodorante aerosol, pentru ca acelea singure sunt apa de ploaie. Foloseste bicarbonat, deodorant stick si aerosol peste, si ar trebui sa fie ok asa.
In alta ordine de idei, ai grija la felul in care scrii si la greseli.