Transpirr rau

Transpiratia

Postata de Ganduri Scrise cu 10 ani in urma.

Buna,Am 16 ani si transpir enormmm de mult, am aceasta problema de cativa ani, dar la inceput situatia nu era asa grava, s-a inrautatit treptat am incercat tot felu de deodorante,ceaiuri,spray-uri am fost si la endocrinolog,psihiatru mi a dat o gramada de pastile dar degeaba,nu stiu ce sa mai fac ca sa nu mai transpir ,va rog din inima spuneti-mi cum sa rezolv aceasta problema..transpir pana jos de tot,nu am mai vazut asa ceva la nimeni,ma imbrac numai in haine largi,nu pot sa fiu si eu fericita sa ma bucur de viata,va roggg..plang aproape zilnic cand vad cum imi curge apa de la subrat si ma uda pana joss de tot la tricou/bluza.:( va rog.transpir tot timpul ..chiar si cand stau in pat si ma uit la tv,sunt uda pe pijama pana jos

Raspunsuri (9)

Ganduri Scrise

acum 10 ani

ma ud* pana joss

lena

acum 10 ani

traiesc si e acest cosmar . ajung la scoala sunt transpirata , toti cind se apropie de mine isi astupa nasurile , incerc sa fiu calma dar degeaba ..tot transpir.am incercat toate antip. chiar si cele mai puternice de la vichy ,ajuta pentru citeva lectii dar cind simti cum ies picaturile de transpiratie de sub brat e groaznic .nu te sfatuiesc sa le folosesti deoarece , mai inainte am folosit diclor,tot antipers. puternic si mia creat probleme grave de sanatate . daca doresti poti sa scrii emailul tau

Ganduri Scrise

acum 10 ani

la mine nu miroase,dar sunt uda pana josss de tot..

Ganduri Scrise

acum 10 ani

[email protected]
scriemi acolo..poate aflam cum sa scapam de acest cosmar si acum stau la pc si curg picaturi de la subrat

ramona

acum 10 ani

buna, faceti un control la plamani, stiu pe cineva ce traspira noaptea de uda patul. dupa ceva vreme a descoperit ca are tbc. nu stiu daca va va ajuta acest lucru dar acum nu mai transpira, dupa tratament.

Ganduri Scrise

acum 10 ani

eu nu transpir noaptea..transpir ziua,sapt asta ma duc sa fac un control la tot corpul sa vad

membru226613

acum 10 ani

iti doresc succes , im spui si mia ce tia sfatuit ,daca ceva

Ganduri Scrise

acum 10 ani

multumesc,sper din inima sa vada de la ce transpir si sa scappp o data,ca numai suport

gojoaie

acum 10 ani

e ceva normal sa transpiri,cine nu transpira,mai ales deloc, inseamna ca are o problema mai grava,parea mea e sa nu te stresezi,sa fi multumita ca nu mioroase