TRANSPIRATIE

Transpiratia

Postata de popadiana cu 9 ani in urma.

AM UN BAIETEL DE 10 AIN SI TRANSPIRA CE AR TREBUI SA FOLOSESC CA SA NU MIROASE TRANSPIRATI URAT.

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 9 ani

Cat de mult transpira?si cat de urat miroase si a ce anume? cel mai indicat este sa consultati medicul pediatru.Stati linistita, nu este neaparat ceva grav, pot fi acumulare de toxine, sursa nu o cunosc, poate dumneavoastra, de aceea pediatrul este cel in masura sa va ajute.Numai bine!