TRANSPIRATIE

Transpiratia

Postata de Mirela Felicia cu 12 ani in urma.

Buna ziua, am 38 ani si transpir foarte tare noaptea, o transpiratie urat mirositaore si rece dar numai in perioada a celor 7 zile cand nu i-au conceptionale, cand i-au conceptionale 21 de zile nu transpir, va rog sa ma ajuta-tu cu un sfat, va multumesc Felicia

Raspunsuri (1)

eva40

acum 12 ani

Va pot ajuta foarte simplu.Trebuie sa va cumparati Liquid Chlorophyl ,3 linguri puneti in apa plata si pbeti in timpul zilei(1,5L)