transpiratie

Transpiratia

Postata de imertanu cu 12 ani in urma.

de vreo cateva luni transpir f tare mai ales capul,trebuie sa schimb si de doua ori perna intr o noapte ,oare de unde vine?

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

ne-ati putea scrie daca in decursul acestor luni ati mai avut si alte simptome? daca sunteti diagnosticat cu vreo boala anume, daca urmati vreun tratament?

va urez o zi buna

victoras

acum 12 ani

Sunati-ma la 0766-747-284 si voi incerca sa va spun ce ar trebui sa faceti pt. a elimina acest neajuns.Tratamentul e f. eficace,nu e costisitor si va spun din proprie experienta,nu are reactii adverse.Astept sa ma sunati daca aveti incredere in asa ceva. Sanatate!!!