Transpiratie rece si dureri musculare

Transpiratia Dureri musculare

Postata de florintoma cu 13 ani in urma.

Va rog dati-mi si mie un sfat . Am avut o raceala si gripa mai puternica dar in ultimul timp am o transpiratie rece cu dureri musculare in zona spatelui si a pulpelor. Ce se intampla ce tratament as putea lua?

Raspunsuri (2)

membru236526

acum 11 ani

Pamantul galben te mai salveaza,iti amelioreaza durerea....

membru236526

acum 11 ani

A fost o gluma....acum serios....si eu am avut aceasi problema,trasnpiratie rece cu frisoane si dureri musculare la spate si brate(dureri asemanatoare cu intercostala)...tratament,din primavara cand apar urzicile si pana in toamna ma dau direct cu ele pe zona care ma supara,pentru iarna am pregatit in alcool sanitar(la macerat) menta,urzici,castane(se sparg),lastare de salcie,pedicuta,leustean....un amestec din cat mai multe plante cu efect de calmare...si sincer spun,impachetari cu lut de cate ori ies la iarba verde(adevaru-i ca ies cat de des)....Cu toata sinceritatea va spun ca pe mine m-a ajutat,dar cu toate astea tratamentul nu l-am intrerupt,il mai folosesc odata / sapt.(cum am folosit tratamentul?....zilnic dupa ce am facut o baie calda bine,m-am dat cu solutia preparata de mine si vad ca nu mai am probleme)