transpiratie la sub-brat

Transpiratia

Postata de devslack cu 12 ani in urma.

Buna ziua,am 18 ani si de 3 ani am aceasta problema ,dar culmea ca transpir excesiv de mult doar cand ies undeva sau la scoala...cand stau acasa nu transpir deloc,astept sfaturi va rog....mam saturat sa stau mereu fleasca sub-brat,Va multumesc.

Raspunsuri (8)

victoras

acum 12 ani

Suna-ma,te rog,pe 0766.747.284 si iti voi spune un tratament naturist extrem de eficient care te va ajuta sa scapi de problema.Am fost si eu in situatia ta si stiu ca este neplacut !!!Astept,deci.

katyusha

acum 12 ani

De ce nu zici tratamentul pentru al incerca si eu.Chiar trebuie sa sun?te rog,asept raspuns

KarĂ

acum 12 ani

Katyusha eu m-am luptat cu aceeasi problema, rezolvarea sigura e "Tratament antiperspirant" de la Vicky costa undeva sub 50 de lei si poti folosi si roll on de la Amway eu de 2 ani de zile transpir normal la axila, doar cu ajutorul lor. Daca ai nevoie de mai multe info

Victoras

acum 12 ani

Da-mi e-mail-ul tau prin sms pe nr. de tel trimis si promit sa iti trimit si tie tratamentul.Sanatate!! Daca as scris tratamentul as fi acuzat ca fac reclama produselor naturiste,chiar daca nu e asa,asa ca nu te supara!!!!!

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

simptomul se numeste hiperhidroza si poate avea mai multe cauze. pentru mai multe detalii si posibilitati de tratament, va recomand si acest articol: //sfatulmedicului.ro/Transpiratia/hiperhidroza-transpiratia-excesiva_1412

va urez o zi buna

Nicuu

acum 12 ani

buna..aceasi problema o am si eu...la scoala sau cand ies pe undeva transpir excesiv la sub-brat ,iar acasa nici urma de transpiratie,,,va rog sa ma ajutati

KarĂ

acum 12 ani

Iti recomand tratamentul antiperspirant de la Vichy e foarte bun!!! eu asa am scapat de problema!

adytzza

acum 10 ani

incearca unguientul p***anoron..!!am av si eu nijt bube si mam scarpinat si s.au fc ca o scoarta mi.a trec cu unguientul:)