transpiratie la copii

Transpiratia

Postata de MARIN5 cu 12 ani in urma.

buna ziua, am o fetita de 4 anisori, este foarte energica se joaca foarte mult, consuma apa normal nu in exces, a inceput sa miroase la axile in special dupa ce face baita, miroase putin, ce este de facut?

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Consultati pe GOOGLE articolele referitoare la transpiratiile copiilor mici. Ar fi insuficient un simplu raspus ,numai la aceasta rubrica. Sanatate

marius

acum 12 ani

pai spunei sa stea cuminte si sa nu mai fie asa