transpiratie excesiva

Transpiratia

Postata de MembruMobileApp150330210426743 cu 8 ani in urma.

Buna ziua, de cateva luni ma confrunt cu transpiratie excesiva intre picioare in general. Daca merg 10 minute tanspir si miroase urat, daca stau jos pe un scaun tot asa transpir rau si intervine si mirosul acela urat.
Nu stiu ce sa mai fac, beau ceai de salvie cu menta da nimic, fac dusuri dese cu sapun antibacterian.
Vreau sa precizez ca transpiratia mia aparut dupa ce am fost la munca la o ferma de porci din danemarca.

Raspunsuri (2)

maria

acum 8 ani

Exista tratamente speciale pt traspiratie excesiva pe baza de toxina botulinica. Doctorul Calin Dobos realizeaza astfel de tratamente...daca vrei sa scapi de aceasta problema!

victoras

acum 8 ani

Incearca ceaiuri de coada calului,salvie in care sa adaugi gemoderivat de ulm(3 ml la cana).Local fol.sticK SECRET KEY.E bun si nu e f. scump.