transpiratie excesiva in zona plamanilor la copil de trei ani

Transpiratia

Postata de ramycrx cu 13 ani in urma.

Buna ziua ,am si eu o problema cu fetita mea ,transpira in zona plamanilor excesiv si are si un miros mai intepator.As vrea sa mai adaug cateva amanunte,am nascuto la 36 de saptamani[la 8 luni] si ma gandesc ca poate acea ar fi probleba,este si cam slabuta are doar 12kg si nici nu prea mananca.Este o fire foarte energica si foarte nervoasa,daca ma-ti putea ajuta cu nite sfaturi sau cu recomandarea unor analize vas fi recunoscatoare .Va multumesc.

Raspunsuri (2)

loredana_dana

acum 13 ani

cred ca cel mai indicat ar fi sa consultati un medic homeopat cu atat mai mult cu cat este copil si nu ar trebui sa-l intoxicati cu fel si fel de antibiotice. la copii actioneaza cel mai bine homeopatia.
apelati cu incredere daca doriti sa va ajut in cautarea unui homeopat putti sa imi trimite-ti un e-mail la adresa : [email protected]

nobody

acum 13 ani

Cred ca medicii, din diferite domenii ale medicinei, ar fi cele mai indicate persoane sa recomande analizele necesare si tratamentele adecvate. Asta bineinteles doar in cazul acestia au cunostinte in ceea ce priveste boala "hiperhidroza".
Eu sugerez sa va adresati mai multor medici, pentru a gasi tratamentul potrivit fiicei dvs.